Oбавештење студентима специјалистичких академских студија-медицинске науке који су студије уписали шк. 2017/2018. године

ОБАВЕШТАВАМО СТУДЕНТЕ СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА-МЕДИЦИНСКЕ НАУКЕ КОЈИ СУ СТУДИЈЕ УПИСАЛИ ШК. 2017/2018. ГОДИНЕ ДА ПРЕМА ОДРЕДБАМА ЗАКОНА О ВИСОКОМ ОБРАЗОВАЊУ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ КОЈИ ЈЕ СТУПИО НА СНАГУ 7.10.2017. ГОДИНЕ НЕЋЕ БИТИ МОГУЋЕ ДА ИМ СЕ ДЕО СТУДИЈСКОГ ПРОГРАМА СПЕЦИЈАЛИСТИЧКИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА ПРИЗНА КАО ДЕО СТУДИЈСКОГ ПРОГРАМА ДОКТОРСКИХ АКАДЕМСКИХ СТУДИЈА.

СТУДЕНТИМА СЕ ПРУЖА МОГУЋНОСТ ДА СЕ ПРИЈАВЕ НА ДОДАТНИ КОНКУРС ЗА УПИС НА ДОКТОРСКЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ ЗА ШК. 2017/2018. ГОДИНУ НА РАСПОЛОЖИВА- УПРАЖЊЕНА МЕСТА  УКОЛИКО ИСПУЊАВАЈУ ОСТАЛЕ  УСЛОВЕ КОНКУРСА (објављени радови, уписана специјализација и др.)

Преузмите документ у прилогу ОВДЕ