Прва трибина ЦСНИРС-а

Драге колегинице и колеге,

Прва овогодишња едукативна трибина (од пет планираних), која за циљ има да приближи студентима процес научно-истраживачког рада, ће бити одржана у понедељак, 3. децембра у Свечаној сали Деканата са почетком у 15:15 ч.

Трибину под називом „Увод у научни рад" ће одржати асист. др Иван Залетел, асист. др Горица Марић и кл. асист. др Игор Петровић. На њој ћете имати прилику да чујете више о томе како спровести студентско истраживање, које су најчешће грешке приликом писања рада, као и о томе шта да очекујете од свог научно-истраживачког рада.

Детаљније информације о наредним трибинама и свим осталим процедурама током конкурса за израду радова можете потражити путем ЦСНИРС-ове мејл адресе и Фејсбук странице.

Свим колегиницама и колегама желимо много среће током израде својих радова!

Ваш ЦСНИРС