Медицинска физиологија - Корекција обавештења о октобарском испитном року

ОБАВЕШТЕЊЕ КАТЕДРЕ ЗА МЕДИЦИНСКУ ФИЗИОЛОГИЈУ

ЗА ОКТОБАРСКИ ИСПИТНИ РОК 2019.г.

ПОТВРЂИВАЊЕ ИСПИТА је у ПОНЕДЕЉАК 23.09.2019.г. од 10:00-12:00часова

у библиотеци Института за медицинску физиологију.

Приликом потврђивања испита студент има обавезу да донесе попуњену испитну пријаву и индекс.

За студенте који полажу више од три пута (било који део испита, тест, практични или усмени), обавеза је да се приликом потврђивања испита донесе признаница да је извршена уплата одговарајуће таксе Медицинском факултету у Београду.

Уколико студент не донесе поменуту признаницу приликом потврђивања испита неће моћи да полаже испит у испитном року.

ПОЛАГАЊЕ ПОПРАВНИХ КОЛОКВИЈУМА ће се обавити у ПОНЕДЕЉАК 23.09.2019.г. у 13:00часова у библиотеци Института за медицинску физиологију.

ПОЛАГАЊЕ ИСПИТНОГ ТЕСТА обавиће се у ПОНЕДЕЉАК 23.09.2019.г. у 13:00часова у библиотеци Института за медицинску физиологију.

РЕЗУЛТАТИ ИСПИТНОГ ТЕСТА биће обављени одмах после завршетка теста. Примедбе на резултате испитног теста, студенти могу да изнесу у кабинету Проф.др Љиљане Шћепановић непосредно после објављивања резултата испитног теста.

ПРАКТИЧНИ ДЕО ИСПИТА ће се обавити од СРЕДЕ 25.09.2019.г. у вежбаоницама Института за медицинску физиологију, а према распореду који ће бити направљен после потврђивања испита и после објављивања резултата испитног теста.

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА УСМЕНОГ ДЕЛА ИСПИТА из медицинске физиологије биће накнадно објављен.

Октобарски испитни рок траје од 23.09.-30.09.2019.г.

КАТЕДРА ЗА МЕДИЦИНСКУ ФИЗИОЛОГИЈУ