Докторске академске студије (Распореди)

Поштоване колеге студенти докторских академских студија

Обавештавамо Вас о почетку наставе из Методологије научно-истраживачког рада и Статистике за истраживаче у области биомедицинских наука (базични курс) која почиње 05.11.2018. године.

Наставу слушају и испите полажу студенти са следећег списка.

Остали студенти ће обавезе везане за испите из Методологије научно-истраживачког рада и Статистике за истраживаче у области биомедицинских наука (базични курс) обавити у јануару 2019. године, о чему ће бити благовремено обавештени путем маила.

Прво предавање  из Увода у научни рад, одржаће се 05.11.2018. године, у 14 часова, у амфитеатру Института за анатомију.

Срдачно,

Продекан Медицинског факултета

Проф. др Татјана Пекмезовић

Прилог:

Распореди:

1. Увод у научни рад 2018.
2. Истраживачка етика 2018. и списак студената
3. Написати објавити презентовати и вредновати научно дело 2018.
4. Биостатистика I, Статистика за истраживаче у области медицинских наука 2018-19.
5. Информатика за истраживаче 2018-19.
6. Експериментална методологија научног истраживања у медицини - добра лабораторијска пракса 2018-19.
7. Епидемиолошка истраживања у медицини